Orijinal Malzeme Üreticisi:
21983190 VOLVOCojali referansı:
7085417| Bıçak sayısı | 11 |
| Çap | 25.59 in |
| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Fan deliği/vidası sayısı | 6 |
| Fan vidaları arası çap | 6 in |
| Kutu boyutu | 25.98x5.71x26.18 in |
| Merkezleme | 5 in |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| Sabitleme deliği sayısı | 0 |
| Tamaño Caja | 25.98x5.71x26.18 in |
| Weight | 23.81 lb |
| Araç tipi | Marka | Seriler | Tip | Model | Motor tipi |
|---|---|---|---|---|---|
| KAMYON | VOLVO | --------- | EURO 6 | FL | D8K |
| Üreti̇ci̇ | OEM referansı | Ana OEM |
|---|---|---|
| VOLVO | 21983190 | |
| VOLVO | 85021238 | - |
| VOLVO | 85027238 | - |
|   | Cojali Referansı | İsim | ORIJINAL MALZEME ÜRETICISI |
|---|