Orijinal Malzeme Üreticisi:
1320A032 MITSUBISHICojali referansı:
8125118| Centraje (Pilot) | 6.3 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6.97 in |
| Fan deliği/vidası sayısı | 4 |
| Fan vidaları arası çap | 6.97 in |
| Kutu boyutu | 8.46x5.91x6.3 in |
| Merkezleme | 6.3 in |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| Sabitleme deliği sayısı | 4 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Weight | 4.63 lb |
| Araç tipi | Marka | Seriler | Tip | Model | Motor tipi |
|---|---|---|---|---|---|
| HAFİF ARAÇ | MITSUBISHI | --------- | KB4T | L200 | 2.5 DI-D 4WD |
| Üreti̇ci̇ | OEM referansı | Ana OEM |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | 1320A032 | |
| MITSUBISHI | 1320A009 | - |
|   | Cojali Referansı | İsim | ORIJINAL MALZEME ÜRETICISI |
|---|