Orijinal Malzeme Üreticisi:
058121350 VOLKSWAGENCojali referansı:
8137104| Centraje (Pilot) | 4.37 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 4.86 in |
| Fan deliği/vidası sayısı | 4 |
| Fan vidaları arası çap | 4.86 in |
| Kutu boyutu | 8.46x5.91x6.3 in |
| Merkezleme | 4.37 in |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 1 |
| Sabitleme deliği sayısı | 1 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Weight | 2.02 lb |
| Araç tipi | Marka | Seriler | Tip | Model | Motor tipi |
|---|---|---|---|---|---|
| HAFİF ARAÇ | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.6 |
| HAFİF ARAÇ | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.8 |
| HAFİF ARAÇ | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.9 TDI |
| HAFİF ARAÇ | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 2.3 VR5 |
| Üreti̇ci̇ | OEM referansı | Ana OEM |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 6500943 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 6512000000 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732221 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732224 | - |
| MAHLE | CFC62000S | - |
| MAHLE | CFC62000P | - |
| VOLKSWAGEN | 058121350 | |
| VOLKSWAGEN | 071121347 | - |
|   | Cojali Referansı | İsim | ORIJINAL MALZEME ÜRETICISI |
|---|