OEM:
ZB4706 KNORR BREMSEReferință Cojali:
2310914| AMORTIZOR | Si (2303101) |
| Circuit limitation pressure 3 | 123.28 psi |
| Cojali reference (circuit protection) | 2322504 |
| Cojali reference (dryer) | 2310542 |
| Conexión cartucho | M41x1,5 |
| Connection 1 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 1 (dryer) | M22x1,5 (Taponada) |
| Connection 12 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 21 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 21 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 22 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 23 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 23 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 24 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 24 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 25 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 26 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Cut-out pressure | 150.84 psi |
| Electrical connection (pressure sensor) | Bayoneta DIN 72585 A1-6 |
| Greutate | 11.15 lb |
| Heater (type) | Bayoneta DIN 72585 A1-2 |
| OEM reference (circuit protection) | AE4528 |
| OEM reference (dryer) | LA 8145 |
| Presión apertura del circuito 1 | 101.53 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 2 | 101.53 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 3 | 108.78 psi |
| Safety device | Sí |
| Voltage (heater) | 24 V |
| Voltage (pressure sensor) | 5V |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMION | DAF | --------- | --------- | --------- | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| DAF | 1681570 | - |
| KNORR BREMSE | ZB4706 | |
| KNORR BREMSE | K014682N00 | - |
| KNORR BREMSE | K014682 | - |
| KNORR BREMSE | K014682N02 | - |
| LEYLAND | 1681570 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|
|   | Referință Cojali | Nume | Obținut prin | OEM |
|---|