OEM:
G718202041020 FENDTReferință Cojali:
8521873| Diameter | 20.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 25.98x5.71x26.18 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 14.88 lb |
| Model de ambreiaj | B07 |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 5 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 714 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 716 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 815 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 817 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 818 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| FENDT | G718202041020 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|