OEM:
ER201763 JOHN DEEREReferință Cojali:
8521875| Diameter | 15.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.94 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 6.39 lb |
| Model de ambreiaj | EVVL |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 3.37 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5215 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5315 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| JOHN DEERE | ER201763 | |
| JOHN DEERE | ER200832 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|