OEM:
BY9410 KNORR BREMSEReferință Cojali:
2351419| Anchorage vertical/horizontal distance | 1.42/3.15 in |
| Connections | M22x1,5 + Adaptador VOSS-NG10 |
| Flange rotation angle | 135° |
| Greutate | 18.74 lb |
| Internal diameter of the tube | 1.5 in |
| Parking chamber output force | 9200 N (a 0.79 in) |
| Service chamber output force | 8600 N (a 0.79 in, 101.53 psi) |
| Stroke | 2.13/2.13 in |
| Type | 20/24 |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | K004068N00 | - |
| KNORR BREMSE | BY9410 | |
| KNORR BREMSE | II36727 | - |
| KNORR BREMSE | K004068 | - |