OEM:
9821597 NEW HOLLANDReferință Cojali:
8521179| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 10.04x9.25x7.09 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 9.26 lb |
| Model de ambreiaj | B07 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 6 |
| Pilot | 5 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | --------- | --------- | G210 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | --------- | --------- | G240 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8870 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8870A | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8970 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8970A | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 9821597 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|