OEM:
94716850 GMReferință Cojali:
8138103| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6.97 in |
| Dimensiunea cutiei | 8.46x5.91x6.3 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 4.41 lb |
| Model de ambreiaj | EVVL |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 6.3 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICUL USOR | CHEVROLET | --------- | --------- | BLAZER | --------- |
| VEHICUL USOR | CHEVROLET | --------- | --------- | COLORADO | --------- |
| VEHICUL USOR | CHEVROLET | --------- | --------- | S10 | 2.8 DURAMAX |
| VEHICUL USOR | CHEVROLET | --------- | --------- | TRAILBLAZER | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| GM | 94716850 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|