OEM:
87739304 CASE IHReferință Cojali:
8521424| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 11.61x10.24x7.68 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 12.13 lb |
| Model de ambreiaj | F13 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 5 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 145 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 160 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 140 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 145 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 155 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 160 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020004436 | - |
| CASE IH | 87739304 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|