OEM:
82025805 NEW HOLLANDReferință Cojali:
8521836| Diameter | 21.65 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 25.98x5.71x26.18 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 14.99 lb |
| Model de ambreiaj | F06 |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 4.92 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM120 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM130 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM140 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM155 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM175 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | MXM SERIES | --------- | MXM190 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM120 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM130 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM140 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM155 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM175 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TM SERIES | --------- | TM190 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376911661 | - |
| BORGWARNER | 190731 | - |
| MAHLE | CFF523000P | - |
| NEW HOLLAND | 82025805 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|