| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.25 in |
| Dimensiunea cutiei | 7.68x7.68x6.1 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 3.04 lb |
| Model de ambreiaj | EVVL |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 2.6 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICUL USOR | FORD | MARK II | --------- | GRANADA | V6 2.8I |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| FORD | 78GB8A616BC |