OEM:
7421983189 RENAULT TRUCKSReferință Cojali:
7025413| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Centrare | 5 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Diametru | 25.59 in |
| Diametrul dintre șuruburile ventilatorului | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 25.98x5.71x26.18 in |
| Greutate | 23.81 lb |
| Modelul ambreiajului | T13 |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| Nr. de găuri de fixare | 0 |
| Nr. de găuri/șuruburi ale ventilatorului | 6 |
| Nr. de lame | 11 |
| Tamaño Caja | 25.98x5.71x26.18 in |
| Tipul de fixare | NUT |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMION | RENAULT TRUCKS | --------- | EURO 6 | D | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376911481 | - |
| MAHLE | CFF507000P | - |
| RENAULT TRUCKS | 7421983189 | |
| RENAULT TRUCKS | 7422563031 | - |
| RENAULT TRUCKS | 7422828582 | - |
| RENAULT TRUCKS | 7422828297 | - |
| RENAULT TRUCKS | 22828582 | - |
| RENAULT TRUCKS | 22828297 | - |
| RENAULT TRUCKS | 7485020992 | - |
| RENAULT TRUCKS | 85020992 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|