OEM:
5190090 CASE IHReferință Cojali:
8521884| Diameter | 16.42 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.23 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 6.61 lb |
| Model de ambreiaj | EVVL |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 3 |
| Pilot | 2.6 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1070N | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1075N | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1095N | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 188941 | - |
| CASE IH | 5190090 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|