OEM:
51066337091 MANReferință Cojali:
7065107| Box size | 25.98x5.71x26.18 in |
| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Centring | 5 in |
| Clutch model | B07 |
| Diameter | 25.83 in |
| Diameter between fan screws | 6 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | PLATE |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| No. of blades | 8 |
| No. of fan holes/screws | 6 |
| No. of fixing holes | 4 |
| Tamaño Caja | 25.98x5.71x26.18 in |
| Weight | 19.84 lb |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| TRUCK | MAN | 2000 | --------- | M2000L | --------- |
| TRUCK | MAN | 90 | --------- | M90 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376911511 | - |
| MAHLE | CFF510000P | - |
| MAN | 51066337091 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|