OEM:
47755638 NEW HOLLANDReferință Cojali:
8521872| Diameter | 21.65 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 25.98x5.71x26.18 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 15.43 lb |
| Model de ambreiaj | B07 |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 5 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.120 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.125 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.145 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.155 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.175 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | T6 SERIES | --------- | T6.185 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 47755638 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|