OEM:
47124802 CASE IHReferință Cojali:
8521893| Diameter | 17.72 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.25 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 7.05 lb |
| Model de ambreiaj | EVVL |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 3 |
| Pilot | 2.63 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX100U | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX70U | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX80U | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX90U | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FORD | 35 SERIES | --------- | 4635 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FORD | 35 SERIES | --------- | 4835 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FORD | 35 SERIES | --------- | 5635 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FORD | 35 SERIES | --------- | 6635 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | FORD | 35 SERIES | --------- | 7635 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TL SERIES | --------- | TL100 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TL SERIES | --------- | TL70 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TL SERIES | --------- | TL80 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | NEW HOLLAND | TL SERIES | --------- | TL90 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 186572 | - |
| CASE IH | 47124802 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|