OEM:
4454107764 SAFReferință Cojali:
2851105| Anchorage bolt length | 1.69 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Connections | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Flange rotation angle | 225° |
| Greutate | 17.25 lb |
| Parking chamber output force | 5900 N (a 0.79 in) |
| Rod diameter | 0.63 in |
| Rod length | 0.59 in |
| Service chamber output force | 9300 N (a 0.79 in, 123.28 psi) |
| Stroke | 2.24/2.24 in |
| Type | 16/24 |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| SAF | 4454107764 |
|   | Referință Cojali | Nume | Obținut prin | OEM |
|---|