OEM:
4274234M91 MASSEY FERGUSONReferință Cojali:
8521928| Diameter | 28.15 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 8.44 in |
| Dimensiunea cutiei | 29.92x5.51x29.92 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 27.34 lb |
| Model de ambreiaj | F15 |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 6 |
| Pilot | 7.01 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8470 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8480 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020003196 | - |
| MASSEY FERGUSON | 4274234M91 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|