OEM:
3712027M93 MASSEY FERGUSONReferință Cojali:
8521157| Diameter | 19.69 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | PLATE |
| Greutate | 12.13 lb |
| Model de ambreiaj | B04 |
| No. of blades | 7 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 3.26 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3075 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3085 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3095 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3100 SERIES | --------- | 3120 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3100 SERIES | --------- | 3125 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3635 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3645 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3655 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5425 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5435 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5445 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5455 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6150 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6160 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6170 | --------- |
| VEHICULE AGRICOLE | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6180 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 188331 | - |
| MASSEY FERGUSON | 3712027M93 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|