OEM:
23150081 VOLVOReferință Cojali:
7205415| Centraje (Pilot) | 9.29 in |
| Centrare | 9.29 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 10.08 in |
| Diametru | 32.09 in |
| Diametrul dintre șuruburile ventilatorului | 10.08 in |
| Dimensiunea cutiei | 33.07x7.48x33.07 in |
| Greutate | 34.61 lb |
| Modelul ambreiajului | T28 |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| Nr. de găuri de fixare | 4 |
| Nr. de găuri/șuruburi ale ventilatorului | 6 |
| Nr. de lame | 11 |
| Tamaño Caja | 33.07x7.48x33.07 in |
| Tipul de fixare | PLATE |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | TITAN | ISX CUMMINS |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | TITAN | MP10 |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | TITAN | MP7 |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | TITAN | MP8 |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | VISION | ISX CUMMINS |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | VISION | MP10 |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | VISION | MP7 |
| CAMION AMERICAN | MACK | --------- | --------- | VISION | MP8 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VNM | D11 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VNM | D13 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VNM | D16 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VT | D11 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VT | D13 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VT | D16 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VTL | D11 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VTL | D13 |
| CAMION AMERICAN | VOLVO | --------- | --------- | VTL | D16 |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| MACK | 43MH58M | - |
| VOLVO | 23150081 | |
| VOLVO | 20883819 | - |
| VOLVO | 21251045 | - |
| VOLVO | 85111555 | - |
| VOLVO | 23585940 | - |
| VOLVO | 24437931 | - |
| VOLVO | 22208785 | - |
| VOLVO | 21046590 | - |
| VOLVO | 22211446 | - |
| VOLVO | 23079750 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|