OEM:
21983190 VOLVOReferință Cojali:
7085417| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Centrare | 5 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Diametru | 25.59 in |
| Diametrul dintre șuruburile ventilatorului | 6 in |
| Dimensiunea cutiei | 25.98x5.71x26.18 in |
| Greutate | 23.81 lb |
| Modelul ambreiajului | T13 |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| Nr. de găuri de fixare | 0 |
| Nr. de găuri/șuruburi ale ventilatorului | 6 |
| Nr. de lame | 11 |
| Tamaño Caja | 25.98x5.71x26.18 in |
| Tipul de fixare | NUT |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMION | VOLVO | --------- | EURO 6 | FL | D8K |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| VOLVO | 21983190 | |
| VOLVO | 85021238 | - |
| VOLVO | 85027238 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|