OEM:
1320A032 MITSUBISHIReferință Cojali:
8125118| Centraje (Pilot) | 6.3 in |
| Centrare | 6.3 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6.97 in |
| Diametrul dintre șuruburile ventilatorului | 6.97 in |
| Dimensiunea cutiei | 8.46x5.91x6.3 in |
| Greutate | 4.63 lb |
| Modelul ambreiajului | EVVL |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| Nr. de găuri de fixare | 4 |
| Nr. de găuri/șuruburi ale ventilatorului | 4 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Tipul de fixare | PLATE |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICUL USOR | MITSUBISHI | --------- | KB4T | L200 | 2.5 DI-D 4WD |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | 1320A032 | |
| MITSUBISHI | 1320A009 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|