OEM:
058121350 VOLKSWAGENReferință Cojali:
8137104| Centraje (Pilot) | 4.37 in |
| Centrare | 4.37 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 4.86 in |
| Diametrul dintre șuruburile ventilatorului | 4.86 in |
| Dimensiunea cutiei | 8.46x5.91x6.3 in |
| Greutate | 2.02 lb |
| Modelul ambreiajului | EVVL |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 1 |
| Nr. de găuri de fixare | 1 |
| Nr. de găuri/șuruburi ale ventilatorului | 4 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Tipul de fixare | PLATE |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICUL USOR | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.6 |
| VEHICUL USOR | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.8 |
| VEHICUL USOR | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.9 TDI |
| VEHICUL USOR | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 2.3 VR5 |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 6500943 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 6512000000 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732221 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732224 | - |
| MAHLE | CFC62000S | - |
| MAHLE | CFC62000P | - |
| VOLKSWAGEN | 058121350 | |
| VOLKSWAGEN | 071121347 | - |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|