OEM:
00218818410 DEUTZReferință Cojali:
8521878| Diameter | 19.09 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 9.04 lb |
| Model de ambreiaj | B04 |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | DEUTZ FAHR | 5D SERIES | --------- | 5090.4D | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| DEUTZ | 00218818410 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|