OEM:
00185226410 SAMEReferință Cojali:
8521881| Diameter | 17.72 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Dimensiunea cutiei | 21.26x5.31x21.65 in |
| Fixing type | NUT |
| Greutate | 9.04 lb |
| Model de ambreiaj | B04 |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Tip vehicul | Marcă | Seria | Tip | Model | Monitorizare |
|---|---|---|---|---|---|
| VEHICULE AGRICOLE | SAME | EXPLORER SERIES | --------- | EXPLORER TB 105 | --------- |
| Producător | Referință OEM | OEM Principal |
|---|---|---|
| SAME | 00185226410 |
|   | Referință Cojali | Nume | OEM |
|---|