OEM:
ZB4603 KNORR BREMSECojali reference:
2310908| Cojali reference (circuit protection) | 2322611 |
| Cojali reference (dryer) | 2310537 |
| Conexión cartucho | M39x1,5 |
| Connection 1 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 1 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 12 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 21 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 21 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 22 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 23 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 23 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 24 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 24 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 25 (dryer) | M16x1,5 |
| Dispositivo de segurança | Sí |
| Heater (type) | Bayoneta DIN 72585 A1-2 |
| OEM reference (circuit protection) | AE4608 |
| OEM reference (dryer) | LA 8107 |
| Peso | 8.84 lb |
| Presión apertura del circuito 1 | 108.78 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 2 | 108.78 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 3 | 116.03 psi |
| Pressão de corte | 159.54 psi |
| SILENCIOSO | No |
| Voltage (heater) | 24 V |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMIÃO | IVECO | --------- | --------- | --------- | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| IVECO | 504070934 | - |
| KNORR BREMSE | ZB4603 | |
| KNORR BREMSE | K001985N00 | - |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|
|   | Cojali Reference | Name | Obtained by | OEM |
|---|