OEM:
ZB4578 KNORR BREMSECojali reference:
2310910| Circuit limitation pressure 3 | 123.28 psi |
| Cojali reference (circuit protection) | 2322504 |
| Cojali reference (dryer) | 2310535 |
| Conexión cartucho | M41x1,5 |
| Connection 1 (circuit protection) | M16x1,5 |
| Connection 1 (dryer) | M22x1,5 (Taponada) |
| Connection 12 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 21 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 21 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 22 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 23 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 23 (dryer) | M16x1,5 |
| Connection 24 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 24 (dryer) | M22x1,5 |
| Connection 25 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Connection 26 (circuit protection) | M22x1,5 VOSS |
| Cut-out pressure | 145.04 psi |
| Electrical connection (pressure sensor) | Bayoneta DIN 72585 A1-6 |
| Heater (type) | Bayoneta DIN 72585 A1-2 |
| OEM reference (circuit protection) | AE4528 |
| OEM reference (dryer) | LA 8130 |
| Presión apertura del circuito 1 | 101.53 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 2 | 101.53 psi (by-pass) |
| Presión apertura del circuito 3 | 108.78 psi |
| Safety device | Sí |
| Silent | Si (2303101) |
| Voltage (heater) | 24 V |
| Voltage (pressure sensor) | 5V |
| Weight | 10.99 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| TRUCK | DAF | --------- | --------- | --------- | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| DAF | 1443153 | - |
| IVECO | 5801415930 | - |
| KNORR BREMSE | ZB4578 | |
| KNORR BREMSE | K000394N00 | - |
| KNORR BREMSE | K000394 | - |
| KNORR BREMSE | K000394000 | - |
| LEYLAND | 1443153 | - |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|
|   | Cojali Reference | Name | Obtained by | OEM |
|---|