OEM:
9253723070 WABCOCojali reference:
2251427| Anchorage bolt length | 1.69 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Connections | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Flange rotation angle | 45° |
| Parking chamber output force | 7500 N (a 0.79 in) |
| Reference of the fork | 2351519 |
| Rod length | 14.96 in |
| Rod thread | M16x1,5 |
| Service chamber output force | 12200 N (a 0.79 in,6,8 bar) |
| Stroke | 2.95/2.95 in |
| Type | 30/30 |
| Weight | 20.31 lb |
| YOKE | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| BPW | 0544421041 | - |
| HALDEX | 1363030001 | - |
| WABCO | 9253723070 |