OEM:
4391738M93 MASSEY FERGUSONCojali reference:
8521874| Box size | 25.98x5.71x26.18 in |
| Clutch model | B04 |
| Diameter | 21.65 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | NUT |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Weight | 11.13 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRICULTURAL MACHINERY | MASSEY FERGUSON | 5700 SERIES | --------- | 5711 | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| MASSEY FERGUSON | 4391738M93 |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|