OEM:
3783350M1 MASSEY FERGUSONCojali reference:
8521195| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 4.85 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Typ viskospojky | B04 |
| Velikost krabice | 7.68x7.68x6.1 in |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5460 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5465 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6460 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6470 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6200 SERIES | --------- | 6270 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6200 SERIES | --------- | 6280 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6200 SERIES | --------- | 6290 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 8200 SERIES | --------- | 8210 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 8200 SERIES | --------- | 8220 | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 187702 | - |
| MASSEY FERGUSON | 3783350M1 |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|