OEM:
21082EB30A NISSANCojali reference:
8126129| Box size | 7.68x7.68x6.1 in |
| Centraje (Pilot) | 4.09 in |
| Centring | 4.09 in |
| Clutch model | EVVL |
| Diameter between fan screws | 5.33 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 5.33 in |
| Fixing type | PLATE |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| No. of fan holes/screws | 4 |
| No. of fixing holes | 4 |
| Tamaño Caja | 7.68x7.68x6.1 in |
| Weight | 2.51 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | NISSAN | --------- | --------- | NAVARA | 2.5 DCI 4WD |
| LIGHT VEHICLE | NISSAN | --------- | --------- | PICKUP | --------- |
| LIGHT VEHICLE | NISSAN | --------- | 35.13 | CABSTAR | YD25DT |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| NISSAN | 21082EB30A |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|