OEM:
1365APB01 TEMSACojali reference:
7275100| Box size | 29.92x5.51x29.92 in |
| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Clutch model | B11 |
| Diameter | 25.98 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | Nut |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| No. of blades | 9 |
| Weight | 21.16 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| BUS | TEMSA | --------- | --------- | MD9 LE | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| TEMSA | 1365APB01 |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|