OEM:
1320A032 MITSUBISHICojali reference:
8125118| Box size | 8.46x5.91x6.3 in |
| Centraje (Pilot) | 6.3 in |
| Centring | 6.3 in |
| Clutch model | EVVL |
| Diameter between fan screws | 6.97 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6.97 in |
| Fixing type | PLATE |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| No. of fan holes/screws | 4 |
| No. of fixing holes | 4 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Weight | 4.63 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | MITSUBISHI | --------- | KB4T | L200 | 2.5 DI-D 4WD |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | 1320A032 | |
| MITSUBISHI | 1320A009 | - |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|