OEM:
020003226 BORGWARNERCojali reference:
8521131| Box size | 25.98x5.71x26.18 in |
| Clutch model | B07 |
| Diameter | 24.41 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 8 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 4.92 in |
| Weight | 17.64 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRICULTURAL MACHINERY | BELARUS-MTZ | 2000 SERIES | --------- | 2522.1 | --------- |
| AGRICULTURAL MACHINERY | BELARUS-MTZ | 2000 SERIES | --------- | 2522DV | --------- |
| AGRICULTURAL MACHINERY | BELARUS-MTZ | 2000 SERIES | --------- | MT3-2522 | --------- |
| AGRICULTURAL MACHINERY | BELARUS-MTZ | 3000 SERIES | --------- | 3022.1 | --------- |
| AGRICULTURAL MACHINERY | BELARUS-MTZ | 3000 SERIES | --------- | 3022DV | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020003226 | |
| KNORR BREMSE | K188198N50 | - |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|