OEM:
00218818410 DEUTZCojali reference:
8521878| Box size | 21.26x5.31x21.65 in |
| Clutch model | B04 |
| Diameter | 19.09 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | NUT |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Weight | 9.04 lb |
| Vehicle type | Brand | Series | Type | Model | Engine type |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRICULTURAL MACHINERY | DEUTZ FAHR | 5D SERIES | --------- | 5090.4D | --------- |
| Manufacturer | OEM Reference | Main OEM |
|---|---|---|
| DEUTZ | 00218818410 |
|   | Cojali Reference | Name | OEM |
|---|