OEM صانع المعده الأصلي:
G718202041020 FENDTمرجع Cojali:
8521873| Diameter | 20.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 5 in |
| حجم مربع | 25.98x5.71x26.18 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | B07 |
| وزن | 14.88 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 714 | --------- |
| الآت زراعية | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 716 | --------- |
| الآت زراعية | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 815 | --------- |
| الآت زراعية | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 817 | --------- |
| الآت زراعية | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 818 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| FENDT | G718202041020 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|