OEM صانع المعده الأصلي:
ER201763 JOHN DEEREمرجع Cojali:
8521875| Diameter | 15.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.94 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 3.37 in |
| حجم مربع | 21.26x5.31x21.65 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | EVVL |
| وزن | 6.39 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5215 | --------- |
| الآت زراعية | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5315 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| JOHN DEERE | ER201763 | |
| JOHN DEERE | ER200832 | - |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|