OEM صانع المعده الأصلي:
5190090 CASE IHمرجع Cojali:
8521884| Diameter | 16.42 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.23 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 3 |
| Pilot | 2.6 in |
| حجم مربع | 21.26x5.31x21.65 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | EVVL |
| وزن | 6.61 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1070N | --------- |
| الآت زراعية | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1075N | --------- |
| الآت زراعية | CASE IH | JX SERIES | --------- | JX1095N | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 188941 | - |
| CASE IH | 5190090 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|