OEM صانع المعده الأصلي:
4391738M93 MASSEY FERGUSONمرجع Cojali:
8521874| Diameter | 21.65 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | NUT |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| حجم مربع | 25.98x5.71x26.18 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | B04 |
| وزن | 11.13 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 5700 SERIES | --------- | 5711 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| MASSEY FERGUSON | 4391738M93 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|