OEM صانع المعده الأصلي:
4274234M91 MASSEY FERGUSONمرجع Cojali:
8521928| Diameter | 28.15 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 8.44 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 6 |
| Pilot | 7.01 in |
| حجم مربع | 29.92x5.51x29.92 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | F15 |
| وزن | 27.34 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8470 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8480 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020003196 | - |
| MASSEY FERGUSON | 4274234M91 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|