OEM صانع المعده الأصلي:
3712027M93 MASSEY FERGUSONمرجع Cojali:
8521157| Diameter | 19.69 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | PLATE |
| No. of blades | 7 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 3.26 in |
| حجم مربع | 21.26x5.31x21.65 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | B04 |
| وزن | 12.13 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3075 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3085 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3000 SERIES | --------- | 3095 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3100 SERIES | --------- | 3120 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3100 SERIES | --------- | 3125 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3635 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3645 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 3600 SERIES | --------- | 3655 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5425 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5435 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5445 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 5400 SERIES | --------- | 5455 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6150 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6160 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6170 | --------- |
| الآت زراعية | MASSEY FERGUSON | 6100 SERIES | --------- | 6180 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 188331 | - |
| MASSEY FERGUSON | 3712027M93 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|