OEM صانع المعده الأصلي:
00218818410 DEUTZمرجع Cojali:
8521878| Diameter | 19.09 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | NUT |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| حجم مربع | 21.26x5.31x21.65 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | B04 |
| وزن | 9.04 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | DEUTZ FAHR | 5D SERIES | --------- | 5090.4D | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| DEUTZ | 00218818410 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|