OEM صانع المعده الأصلي:
00185226410 SAMEمرجع Cojali:
8521881| Diameter | 17.72 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | NUT |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| حجم مربع | 21.26x5.31x21.65 in |
| موديل (طراز) الكلتش (القابض) | B04 |
| وزن | 9.04 lb |
| نوع السيارة | الماركة | سلسلة | نوع / أكتب | الموديل | نوع المحرك |
|---|---|---|---|---|---|
| الآت زراعية | SAME | EXPLORER SERIES | --------- | EXPLORER TB 105 | --------- |
| الشركة المصنعة | مرجع OEM | OEM الرئيسي |
|---|---|---|
| SAME | 00185226410 |
|   | مرجع Cojali | اسم | OEM صانع المعده الأصلي |
|---|