OEM:
BT4800 KNORR BREMSECojali Referenz:
2251709| Anchorage bolt length | 1.69 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Anschlüsse | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Gewicht | 21.1 lb |
| Parking chamber output force | 10500 N (a 0.79 in) |
| Rod diameter | 0.63 in |
| Rod length | 0.59 in |
| Service chamber output force | 7200 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Stroke | 2.56/2.56 in |
| Type | 20/27 |
| Hersteller | Produktref. OEM | Wichtigster OEM |
|---|---|---|
| IVECO | 41285070 | - |
| KNORR BREMSE | K009968 | - |
| KNORR BREMSE | BT4800 | |
| KNORR BREMSE | K009968N00 | - |
|   | Cojali Referenz | Name | Erhaltet durch | OEM |
|---|