OEM:
BS3601 KNORR BREMSECojali Referenz:
2351308| Anchorage bolt length | 1.69 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Anschlüsse | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Flange rotation angle | 315° |
| Gewicht | 9.18 lb |
| Rod diameter | 0.63 in |
| Rod length | 0.59 in |
| Service chamber output force | 13000 N (a 0.79 in, 101.53 psi) |
| Stroke | 2.95 in |
| Type | T-30 |
| Hersteller | Produktref. OEM | Wichtigster OEM |
|---|---|---|
| BPW | 0203275300 | - |
| KNORR BREMSE | BS3601 | |
| KNORR BREMSE | II31101 | - |