OEM:
BS3502 KNORR BREMSECojali Referenz:
2351302| Anchorage bolt length | 1.69 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Anschlüsse | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Flange rotation angle | 45° |
| Gewicht | 8.04 lb |
| Rod diameter | 0.63 in |
| Rod length | 0.59 in |
| Service chamber output force | 8300 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Stroke | 2.95 in |
| Type | T-24 |
| Hersteller | Produktref. OEM | Wichtigster OEM |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | BS3502 | |
| KNORR BREMSE | BS3509 | - |
| KNORR BREMSE | II30618000 | - |
| SCANIA | 1948381 | - |
| SCANIA | 2416029 | - |
| ZF | 0501314536 | - |