OEM:
9253231200 WABCOCojali Referenz:
2251414| Anchorage bolt length | 1.5 in |
| Anchorage bolt thread | M16x1,5 |
| Anschlüsse | M16x1,5 |
| Distance between anchorage bolts | 4.75 in |
| Flange rotation angle | 45° |
| GABEL | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Gewicht | 30.14 lb |
| Parking chamber output force | 9400 N (a 0.79 in) |
| Reference of the fork | 2351519 |
| Rod length | 8.27 in |
| Rod thread | M16x1,5 |
| Service chamber output force | 13900 N ( a 20 mm, 87.02 psi) |
| Stroke | 2.95/2.95 in |
| Type | 36/30 |
| Hersteller | Produktref. OEM | Wichtigster OEM |
|---|---|---|
| DAF | 1519129 | - |
| DAF | 646833 | - |
| DAF | 646834 | - |
| DAF | 835107 | - |
| NEOPLAN | 070215300 | - |
| VAN HOOL | 637207810 | - |
| WABCO | 9253231200 |