OEM:
MD106546 MITSUBISHIČíslo Cojali:
8125110| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6.02 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 3.27 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 5.39 in |
| Typ viskospojky | EVVL |
| Velikost krabice | 7.68x7.68x6.1 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | MITSUBISHI | --------- | --------- | L300 | 2.3 D |
| LIGHT VEHICLE | MITSUBISHI | --------- | --------- | MONTERO | 3.0 |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | MD106546 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|