OEM:
G718202041020 FENDTČíslo Cojali:
8521873| Diameter | 20.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 14.88 lb |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 5 in |
| Typ viskospojky | B07 |
| Velikost krabice | 25.98x5.71x26.18 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 714 | --------- |
| AGRO STROJE | FENDT | FAVORIT 700 SERIES | --------- | 716 | --------- |
| AGRO STROJE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 815 | --------- |
| AGRO STROJE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 817 | --------- |
| AGRO STROJE | FENDT | FAVORIT 800 SERIES | --------- | 818 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| FENDT | G718202041020 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|